Spousta rodičů dnes řeší stejný problém – jak dostat své ratolesti od počítačů a televizí a jak jim ukázat, že i venku najdou spoustu různých podnětů a užijí si spoustu legrace. Samozřejmě ne jen tak někde, ale u nás v našem dětském zábavním parku, kde zažijí spoustu zážitků nejen Vaše ratolesti, ale také Vy. U nás si užijí všichni od předškoláků přes teenagery až po babičky a dědečky.
cirkus a kolotoč.png
Náš dětský park má pro Vás připraveno spoustu sportovně zábavných disciplín v různých stupních obtížnosti pro holčičky a kluky v různých věkových kategoriích, jak již bylo zmíněno. Celou Vaší návštěvou u nás Vás budou doprovázet naši profesionální a zkušení animátoři, kteří Vám všechno rádi vysvětlí a se vším Vám pomohou a poradí. Tak na co ještě čekáte? Chcete přece strávit se svými ratolestmi skvělý den plný legrace? Tak neváhejte a přijďte k nám.
Náš dětský zábavní park se nachází jen kousek od našeho hlavního města a máme pro Vás připraveno desítky her a atrakcí. Jako příklad můžeme uvést například skvělou autodráhu se šlapadly, kde si užijí jak Vaše ratolesti, tak také Vy jako rodiče, babičky, dědečkové, strýčkové a tetičky. Dále jsme pro vás připravili úžasnou a jedinečnou arénu, kde si můžete vyzkoušet něco jako paintball, ale na rozdíl od běžného paintballu, kde se používají pistole s barevnými kuličkami, u nás najdete luky a šípy.
panáček na klouzačce.jpg
Pro návštěvníky našeho dětského zábavního parku, kteří se rozhodnou nás navštívit v létě, kdy jsou dny plné slunce, máme připravenou také skvělou relaxační zónu, nebo také zavlažovací zónu, ve které se můžete osvěžit díky úžasným vodním prvkům. Nesmíme zapomenout také na nabídku občerstvení a WIFI zdarma po celém areálu a to všechno za jednotné celodenní vstupné, které Vás jistě velmi potěší. Po celou sezónu pro Vás máme připraveno spoustu doprovodných programů, a proto neváhejte a přijeďte k nám.

Kategorie: Dovolená